saklak1906 napisał(a):

W koncu glos rozsadku. A juz myslalem ze tylko ja mam takie same poglady jak kolega.
Wynik NP jak dla mnie zajefajny tego oszoloma z muszka nie da sie sluchac a co dopiero ogladac w Sejmie.
|
Głos rozsądku? Przyzwyczaiłem się już do tego tonu argumentacji PO-wców... Szczególnie podoba mi się fragment, informujący wszem i wobec, że PiS zgadzał się na wszystko a dzielne PO walczy z Unią o każdy eurocent
Jeśli uważasz Korwina za oszołoma widać oceniasz go tylko po wyglądzie - czuję, że nie wiesz nic o tym człowieku, nie znasz programu Nowej Prawicy. Nie chcesz takich ludzi oglądać w sejmie? No cóż - pooglądasz sobie transwestytów i pedałów (i to zapewne w koalicji, ramie w ramie z Donaldem).