@
gosc2332 ja nie wiem jak to jest na Wiśle ale zapewne podobnie jak na Lechii w sprawie:
w końcu czy na trybunach jest wg kumatych wolność slowa i demokracja, czy może totalitaryzm i wolność słowa która polega na tym że wolno tylko to co pozwolą. Zawsze Ci bardziej kumaci mówią masz sprawę, pomysł itp. podejść na dół do Lwów lub ultrasów. sorry za offa
Co do wyborów to ciemny lud znów się ogłupił a potem płacz w tv że bieda, drogo, brak dróg i kolei... No cóż zobaczymy po euro jakie będą nastoję w pewnej grupie ludzi. I kto będzie palił wrotki