tomek100 napisał(a):

|
Dla mnie wszyscy Wiślacy to jedna "rodzina": fanatycy, pikniki, głosujący na PIS, PO, SLD - łączy nas uczucie do naszego klubu, ale to chyba tylko marzenie. Sprawy i w Polsce i wśród kibiców zaszły chyba za daleko... Przykro, ale może kiedyś się to zmieni.
|
I w imię jedności z kibicami, którzy wyłapują kary za wyrażanie poglądów, zakazy stadionowe za stanie w przejściu lub użycie wulgaryzmu głosujesz na PO. Tak "pro rodzinnie", bo przecież wszyscy Wiślacy to "jedna rodzina".
Watts - doczytaj, czy taki paragraf w ogóle istniał...