AS82 napisał(a):

|
Wiesz co nei wiem ,kto ma bardziej wyprany móżdzek pod tym wzgledem ,ja ,czy ludzie którzy emocjonują się słuchaniem o kondominium Niemiecko-Rosyjskim , spiskowymi teoriami na temat katastrofy smolenskiej itp.
|
To ja ci odpowiem, żeby zaspokoić twoją ciekawość - ty.
jeśli cieszy cię dalszy ciąg liberalizmu, który ogranicza dostęp do informacji, aresztuje ludzi za wyrażanie swoich poglądów, to znaczy, że żyjesz w świecie stworzonym przez tvn24 i jest ci tam dobrze. Tzn. nie dziwię się, że jest ci tam dobrze, bo nie myślisz i nie wiesz w jakim bagnie tkwisz. Nie dziękuj. To darmowa diagnoza.
AS82 napisał(a):

|
Małopolska wybrała PIS ,ciekawe jak wybrał Kraków
|
Też jestem ciekaw. Mam nadzieję, że mądrze.