Wyświetl pojedynczy post
pan Dudi
Senior Member
 
Od: 01.2006
Skąd: z domu

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14294
Stary 09.10.2011, 21:18
AS82 napisał(a):Wyświetl post
Wiesz co nei wiem ,kto ma bardziej wyprany móżdzek pod tym wzgledem ,ja ,czy ludzie którzy emocjonują się słuchaniem o kondominium Niemiecko-Rosyjskim , spiskowymi teoriami na temat katastrofy smolenskiej itp.
To ja ci odpowiem, żeby zaspokoić twoją ciekawość - ty.

jeśli cieszy cię dalszy ciąg liberalizmu, który ogranicza dostęp do informacji, aresztuje ludzi za wyrażanie swoich poglądów, to znaczy, że żyjesz w świecie stworzonym przez tvn24 i jest ci tam dobrze. Tzn. nie dziwię się, że jest ci tam dobrze, bo nie myślisz i nie wiesz w jakim bagnie tkwisz. Nie dziękuj. To darmowa diagnoza.

AS82 napisał(a):Wyświetl post
Małopolska wybrała PIS ,ciekawe jak wybrał Kraków
Też jestem ciekaw. Mam nadzieję, że mądrze.
Prawą ręką ci pogrożę, zdrajco, a nie lewą

http://inicjatywa14.net/