ziz99 napisał(a):

Nie tyle myśl szkoleniowa co dyrektorzy sportowi. Już nie popadajmy w skrajności.
Przy założeniu ze we wszystkich przypadkach klub olał, bo akurat Rodnei to nie chciał w Polsce ani Jagiellonii ani Legii i nic by nie pomogło żeby został w Polsce - wolał dużo większą kasę w Niemczech - przykład naciągany przez autora.
Ponadto Hugo Alcantara - ocierał się podobno o pijaństwo i dlatego go z Legii pogoniono (nie jestem pewny do końca)