wiślak 86 napisał(a):

|
pewne pytanie mi się z nudów nasunęło. dlaczego mogę zobaczyć tylko 20str swoich postów? czy istnieje możliwość abym znalazł gdzieś wszystkie posty?
|
Ciekawe pytanie, powiem szczerze. Wiem że poprzednio był kłopot z wyświetleniem wszystkich postów i niektórych tematów z powodu awarii na forum i posty poszły w zapomnienie.
Ale widzę, że to jakaś świeża sprawa, bo ja też mam posty tylko do maja 2011.
Nie wiem czy to nie jest spowodowane jakimiś zmianami skryptu vBulletin, choć głowy nie daje.
Bardziej kompetentna osoba, niech się wypowie w tej sprawie.