Wyświetl pojedynczy post
dragon
Senior Member
 
Od: 11.2002
Skąd: KRAKÓW

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14207
Stary 07.10.2011, 22:39
fialo napisał(a):Wyświetl post
Niestety od PiS skutecznie mnie odstraszają niektórzy politycy tam działający i nic na to nie poradzę.
To jest cecha charakterystyczna każdej dużej partii. Trudno żeby całemu elektoratowi podobał się każdy ze 100 czy 200 posłów. Ludzie są różni, oczekiwania także. Ważne są idee, które ich łączą we wspólnym działaniu i skuteczność.

fialo napisał(a):Wyświetl post
Dajcie ludziom wybrać, mówienie na kogo ma się głosować jest mocno nietaktowne.
Narzucanie wyboru jest niewłaściwe ale w zachęcaniu i dyskusji chyba nie ma nic złego. Po to jest forum i ten temat.
W sercu moim...Wisła!! i na dobre i na złe....