lazy napisał(a):

|
Żyjemy w świetnym kraju, który rozwija się jak nigdy wcześniej. Jesteśmy prawdopodobnie najbardziej pracowitym społeczeństwem w Europie. Korzystajmy z możliwości, zamiast tracić energię na przekrzykiwanie się i machanie szabelką.
|
Mieszkasz w Kanadzie ?
Bo chyba nie piszesz o Polsce. Kraju z którego olbrzymia ilość osób musiała emigrować, bo nie było dla nich pracy, kraju w którym za trzy lata 40 % absolwentów będzie trwale bez pracy, z narastającym długiem, rozwalonym szkolnictwem, gdzie łamane są prawa pracownicze itd. itd. itd. a jedynym synonimem rozwoju jest budowa kilkuset km autostrad po 20 latach przygotowań i kilku stadionów z których każdy jest przepłacony a niektóre jak narodowy są zwykłym megalomaństwem.
To, że w ogóle cokolwiek idzie do przodu jest zasługa tego, że
pewna część społeczeństwa jest
Cytat:
|
najbardziej pracowitym społeczeństwem w Europie
|
Śnij dalej.
Dobranoc
Ps. A o skłóceniu to nawet nie komentuje. Pamięć mam dobrą i pamiętam kto stworzył i prowadził przemysł nienawiści.