Wyświetl pojedynczy post
kolend
Senior Member
 
Od: 07.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#6061
Stary 06.10.2011, 11:46
Oldpara napisał(a):Wyświetl post
Eeee.. tam takie pitolenie...są w gazie bo rozegrali 10 meczów mniej niż Wisła - zobaczymy gdzie wyladują na koniec sezonu i czy ktoś będzie pamiętać o "schemtatach, podobieństwie stylu, wypracowanych zagraniach".

W zeszłym sezonie było dokładnie tak samo. A dziś kto pamięta nadymającego się trenera-ochroniarza GKS Bełchatów, albo Marcina Sasala z Korony Kielce która szła na Mistrza, i nie doszła. A Niedzielan bramę za bramą walił i aż żal było czytać to forum jaki to wielki błąd Wisła zrobiła rezygnując z niego. Tylko Jaga ledwo dysząc utrzymała 4 miejsce dające prawo do gry w Pucharach.
Tyle, że Ruch co sezon, czasem pół jest wyprzedawany z najlepszych zawodników lub odchodzą w poszukiwaniu lepszej kasy. Z pamięci: Baran, Brzyski, Niedzielan, Sobiech, Sadlok, Nykiel, a w kolejce stoją Jankowski i Piech. Do tego płacą im tam od wielkiego dzwonu. I faktycznie - w takim przynajmniej Ruchu, można zobaczyć styl i jakąś powtarzalność. Do tego zawodnicy walczą na boisku. Pod tym kątem jest to przepaść w porównaniu z Wisłą. Niestety.
Odpowiedz cytując