Wyświetl pojedynczy post
irman
Senior Member
 
 
Od: 03.2005
Skąd: Krk

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5855
Stary 02.10.2011, 20:17
FraMat napisał(a):Wyświetl post

Wisle potrzebny jest wspólny front kibiców popierających przebudowę drużyny wedlug koncepcji Basałaja - Maaskanta ...
A tak z ciekawości zapytam. Jaka jest ta koncepcja? Bo bo wygląda to tak. Sprowadzamy:
- dobrego zawodnika w optymalnym wieku za dużą jak na nas kasę (Melikson),
- utalentowanego serbskiego obrońcę za dużą jak na nas kasę (Jovanovic),
- dobrego młodego napastnika na zasadzie wypożyczenia, po sezonie pewnie już go nie będzie bo za drogi (Biton),
- drętwego darmowego emeryta z I ligi angielskiej (Lamey),
- tragicznego darmowego emeryta z Holandii (Jaliens),
- potencjalnie niezłego darmowego serbskiego pomocnika w podeszłym wieku (Iliev), moim zdaniem na razie zawodzi,
- emerytowanego darmowego bramkarza z Estonii (Pareiko)
- wypożyczamy bardzo średniego argentyńskiego obrońcę, który dłużej niż rok z nami nie zostanie (Nunez)
- sprowadzamy z powrotem na wypożyczeniu, nie wiadomo po co, marnego kostarykańskiego obrońcę (Diaz)

Dodatkowo programowo olewamy polskich zawodników, co wpływa na coraz mniejszą identyfikację kibiców z drużyną, oraz nie robimy nic w kierunku rozwoju bazy i pracy z młodzieżą. Gdzie w tym wszystkim jest jakaś koncepcja? Pytam serio. Możesz znasz Basałaja i uchylisz rąbka tajemnicy?
Ostatnio edytowane przez irman : 02.10.2011 o godz. 20:22.
:/
Odpowiedz cytując