FraMat napisał(a):

Wisle potrzebny jest wspólny front kibiców popierających przebudowę drużyny wedlug koncepcji Basałaja - Maaskanta ...
|
A tak z ciekawości zapytam. Jaka jest ta koncepcja? Bo bo wygląda to tak. Sprowadzamy:
- dobrego zawodnika w optymalnym wieku za dużą jak na nas kasę (Melikson),
- utalentowanego serbskiego obrońcę za dużą jak na nas kasę (Jovanovic),
- dobrego młodego napastnika na zasadzie wypożyczenia, po sezonie pewnie już go nie będzie bo za drogi (Biton),
- drętwego darmowego emeryta z I ligi angielskiej (Lamey),
- tragicznego darmowego emeryta z Holandii (Jaliens),
- potencjalnie niezłego darmowego serbskiego pomocnika w podeszłym wieku (Iliev), moim zdaniem na razie zawodzi,
- emerytowanego darmowego bramkarza z Estonii (Pareiko)
- wypożyczamy bardzo średniego argentyńskiego obrońcę, który dłużej niż rok z nami nie zostanie (Nunez)
- sprowadzamy z powrotem na wypożyczeniu, nie wiadomo po co, marnego kostarykańskiego obrońcę (Diaz)
Dodatkowo programowo olewamy polskich zawodników, co wpływa na coraz mniejszą identyfikację kibiców z drużyną, oraz nie robimy nic w kierunku rozwoju bazy i pracy z młodzieżą. Gdzie w tym wszystkim jest jakaś koncepcja? Pytam serio. Możesz znasz Basałaja i uchylisz rąbka tajemnicy?