ociec Ciemka napisał(a):

Jeśli Biton kosztuje 1,6 mln EUR to nie zdziwię się, że jak Genkov wyzdrowieje, to na niego będzie stawiał Maaskant Nie bardzo widzę tę kasę wydawaną na Bitona.
|
Jeśli tyle kosztuje, na pewno go nie wykupimy. Nie ma o czym mówić. Tym bardziej, że za tyle można sprowadzić 2-3 solidnych zawodników.