FraMat napisał(a):

|
Wisle potrzebny jest wspólny front kibiców popierających przebudowę drużyny wedlug koncepcji Basałaja - Maaskanta, a nie nerwowe pohukiwania zawiedzionych kibiców nie rozumiejących sensu przemian i niechcacy wspierających w ten sposób antywiślacka nagonkę polskiej myśli szkoleniowej.
|
Ohh ten ciemny lud... Ja .......e. Wspólny front to jest potrzebny żeby basałaja z klubu cytując klasyka dycyplinarnie wy.......ić. Przebudowa według koncepcji basałaj- Maaskant... Muszę to sobie zapisać

jackass: -Sęk w tym, że jak my im sprzedajemy bilety, to bierzemy pełną odpowiedzialność za nich.
Press: -Czyli to klub dystrybuowałby bilety na mecze wyjazdowe?
jackass: -I tak to musimy robić,zawsze tak jest.
Press: -Przed konfliktem SKWK się tym zajmowało?
jackass: -Tak, oni to robili.