FraMat napisał(a):

Popieram Maaskanta.
Tak jak popieralem Petrescu, gdy wiekszość na tym forum żądała jego zwolnienia po złym starcie w nowym sezonie.
Dzisiaj Legia zagrała twardo i wydarła to zwycięstwo, głównie dzieki niefrasobliwej postawie asystenta większości straconych bramek w ostanich meczach Jaliensa. Coraz bardziej widać, co jest do poprawy, gdzie potrzebne sa zmiany kadrowe.
Nie będę dizsiaj się na ten temat rozpisywał.Za dużo emocji w tym temacie.
Wisle potrzebny jest wspólny front kibiców popierających przebudowę drużyny wedlug koncepcji Basałaja - Maaskanta, a nie nerwowe pohukiwania zawiedzionych kibiców nie rozumiejących sensu przemian i niechcacy wspierających w ten sposób antywiślacka nagonkę polskiej myśli szkoleniowej.
|
Masz rację, ale tak naprawdę nie wiemy jaka jest koncepcja Basałaja i ile klub rzeczywiście jest w stanie przeznaczyć na transfery. Basałaj powiedział po przegranym meczu z Apoelem, że z tymi zawodnikami się nie udało, więc trzeba sięgnąć po lepszych, tylko że za tym muszą pójść konkretne środki finansowe. A co będzie jak nie pójdą?
Mam nadzieję również, że Basałaj i Cupiał są w stanie ocenić obiektywnie obecną sytuację, bo równie prawdopodobna jest wersja, iż wierzą w to (jak wielu histeryzujących kibiców), ze mamy tu 7 cud świata i brakuje nam tylko myśli szkoleniowej. Wtedy będziemy w czarnej dupie, bo inni nie próżnują i niezbyt szybko, ale systematycznie prą do przodu.
Prawdę mówiąc, przydałby się nam teraz ten optymizm i wiara Cupiała z początków inwestowania, bo bez niej nic z tego nie będzie.