Wyświetl pojedynczy post
ociec Ciemka
Senior Member
 
Od: 11.2002

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14849
Stary 02.10.2011, 19:52
wolfy napisał(a):Wyświetl post
Brożka żegnaliście bez żalu, a teraz wielkie zaskoczenie, że napastnicy kosztują. No żesz...
generalnie panuje przekonanie, że po sprzedaży zawodnika za kilka milionów EUR mamy kupić lepszych za np. pół miliona. Nikt jakoś nie ma ochoty zauważyć, że różnica w cenie między Marcelo a Bunozą odzwierciedla różnicę w ich umiejętnościach.

Jeśli Biton kosztuje 1,6 mln EUR to nie zdziwię się, że jak Genkov wyzdrowieje, to na niego będzie stawiał Maaskant Nie bardzo widzę tę kasę wydawaną na Bitona.
Odpowiedz cytując