Wyświetl pojedynczy post
FraMat
Senior Member
 
 
Od: 03.2003

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5832
Stary 02.10.2011, 19:46
elemis1 napisał(a):Wyświetl post
Spokojnie popieram Maaskanta.
Popieram Maaskanta.
Tak jak popieralem Petrescu, gdy wiekszość na tym forum żądała jego zwolnienia po złym starcie w nowym sezonie.
Dzisiaj Legia zagrała twardo i wydarła to zwycięstwo, głównie dzieki niefrasobliwej postawie asystenta większości straconych bramek w ostanich meczach Jaliensa. Coraz bardziej widać, co jest do poprawy, gdzie potrzebne sa zmiany kadrowe.
Nie będę dizsiaj się na ten temat rozpisywał.Za dużo emocji w tym temacie.

Wisle potrzebny jest wspólny front kibiców popierających przebudowę drużyny wedlug koncepcji Basałaja - Maaskanta, a nie nerwowe pohukiwania zawiedzionych kibiców nie rozumiejących sensu przemian i niechcacy wspierających w ten sposób antywiślacka nagonkę polskiej myśli szkoleniowej.
To tylko moje zdanie, z którym nikt nie musi się zgadzać

...nie będę wchodził w dalsze dyskusje z idiotą....


Odpowiedz cytując