Wyświetl pojedynczy post
speedfashion
Senior Member
 
 
Od: 01.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5797
Stary 02.10.2011, 18:37
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post

A SV niech zostanie, oczywiście, piłkarzy jak na naszą lige sprowadził bdb, nie on jest winny że niema ich kto nauczyć schematów jak atakować itp. SV nie jest od tego
Przejrzyj, człowieku, na oczy. Jakich piłkarzy sprowadził? Takie trafienia, jak Melikson, zdarzają się każdemu. Najważniejsze jest to, by osoba odpowiedzialna za transfery potrafiła dobrać solidnych graczy, którzy utworzą trzon drużyny (nie oszukujmy się - w Wiśle same gwiazdy grać nie będą). Tutaj dla Valcxka zaczynają się schody. Mamy 2 i 2 x1/2 katastrofalnych nieporozumień (te pełne to Branco i Lamey, te połówki to Boukhari i Jaliens). Mamy piłkarzy, których równie dobrze mógłby wygryźć ze składu jakiś jeszcze nieznany Polak - Diaz, Nunez. Mamy 1 połowicznie udanego (Genkow), jednego całkiem nezłego (Pareiko) i trzech, którzy jeszcze prezentują się nienagannie (Biton, Melikson i Iliev). Teraz wypadałoby przeanalizować, jak to dokładnie wyglądało z obserwacjami tych graczy.
Fakt faktem - przyjście Valckxa znacznie ożywiło nasze transfery i jego praca, jeśli porównać ją do letnich łowów Basałaja, wygląda nieźle.

Jeśli chodzi o bohatera tematu - Maaskanta - mam do niego olbrzymi żal za Jaliensa. Ten gość się NIE NADAJE. Robercie, zrozum, on się NIE NADAJE. Ma fajne CV, ale robi kichę. Nawet w polskiej piłce nożnej to nie przejdzie.

Wielu osobom żal włączył się po prestiżowym meczu. Szkoda, że tak się napalaliście. Bez Meliksona i Małego możemy wygrywać, ale u siebie i to po wielkich męczarniach. Czego Wy oczekiwaliście? Od kilku miesięcy jesteście niewidomi i nie widzicie gry naszej obrony? Najgorsze jest to, że w takim zestawieniu personalnym ta obrona nie zagra już lepiej. Tam nie chodzi o brak umiejętności. Moim zdaniem doszło do jakichś konfliktów między zawodnikami.
Nie uczyniłeś mnie garbatym
Dzięki Ci za to Panie
Odpowiedz cytując