Semper Fidelis 1985 napisał(a):

Już przed przyjściem Maaskanta pisałem że najlepszy mozliwy kierunek to Niemcy (mimo że nie przepadam za szfabami)
Oby tylko nie odjebało im z żadnym Polakiem w razie czego.
A SV niech zostanie, oczywiście, piłkarzy jak na naszą lige sprowadził bdb, nie on jest winny że niema ich kto nauczyć schematów jak atakować itp. SV nie jest od tego
|
Przeglądem teraz transfermarkt i ciekawą opcją były Thomas Doll, który aktualnie pracuje w Arabii Saudyjskiej. Jest jeszcze bezrobotny Lothar Matthaus.