Wyświetl pojedynczy post
Heero
Senior Member
 
 
Od: 02.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5783
Stary 02.10.2011, 18:17
Semper Fidelis 1985 napisał(a):Wyświetl post
Już przed przyjściem Maaskanta pisałem że najlepszy mozliwy kierunek to Niemcy (mimo że nie przepadam za szfabami)

Oby tylko nie odjebało im z żadnym Polakiem w razie czego.

A SV niech zostanie, oczywiście, piłkarzy jak na naszą lige sprowadził bdb, nie on jest winny że niema ich kto nauczyć schematów jak atakować itp. SV nie jest od tego
Przeglądem teraz transfermarkt i ciekawą opcją były Thomas Doll, który aktualnie pracuje w Arabii Saudyjskiej. Jest jeszcze bezrobotny Lothar Matthaus.
Jestem z Krakowa i jestem z tego dumny!
Odpowiedz cytując