pawelo84 napisał(a):

|
A może Stan kupuje Lameya czy Jaliensa dlatego że nie ma w klubie kasy? Przecież tylko jeden z tych transferów ostatnich był gotówkowy - Jovanovic. Może jeszcze Chavez. Ale kasa jaką na nich wydaliśmy to grosze przy tym co zarobiliśmy na transferach. Dlatego zastanawia mnie trochę co się dzieje z tymi pieniędzmi z transferów, takich piłkarzy jak Brożek, Głowacki, Marcelo czy Diaz. Coś się z tą kasą musi dziać, bo nikt mi nie powie że kontrakty wszystko zjadły.
|
Następny nie pamięta gdzie graliśmy w poprzednich sezonach i jak mała kasa była z biletów?
Na obsługę tej dziury budżetowej poszły pieniądze z transferów.
Podejrzewam, że transfery mogą przyjść razem z pieniądzmi za eliminacji LM i Ligę Europejską czyli z początkiem następnego sezonu. O ile wygramy ligę oczywiście.