Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16882
Stary 01.10.2011, 23:14
irman napisał(a):Wyświetl post
Nie no, co by tu nie pisać ale Amica rozpierdala. Mają w tej chwili 12 bramek więcej niż my, a z leszczami rozprawiają się tak, że Maaskant może sobie tylko pomarzyć
Szkoda tylko że w bezpośrednim meczu im nie poszło...ale to przypadek.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując