irman napisał(a):

|
Nie no, co by tu nie pisać ale Amica rozpierdala. Mają w tej chwili 12 bramek więcej niż my, a z leszczami rozprawiają się tak, że Maaskant może sobie tylko pomarzyć
|
Szkoda tylko że w bezpośrednim meczu im nie poszło...ale to przypadek.