tomasz_19 napisał(a):

kończy się kontrakty z końcem tego roku
ofensywny pomocnik Nika Dzalamidze
kończą się kontrakty w czerwcu przyszłego roku
lewy obrońca Dudu
środkowy obrońca Piotr Celeban
defensywny pomocnika Przemek Kazmierczak
środkowy napastnik Omar Diaz
|
Koncem roku, a nie koncem sezonu ?
Kazmierczak i Dudu za Diaza i Jirsaka . Ten pierwszy dobry w ofensywie a przy tym silny i wysoki - przydatny w defensywie. Całkowite przeciwieństwo takiej pierdoły jak np Garguła. Chłop jakiego nam trzeba do środka pola.