crazykaro napisał(a):

|
Tobie się pewnie marzy Kuszczak albo jakiś Dudek. Przypomnij sobie lepiej występy Majdana czy Pawełka. Pewłek miał może kilka nieudanych interwencji w ostatnich kilku meczach ale biorąc pod uwagę całokształt jego występów w Wiśle to już dawno nie widziałem u nas takiego pewnego bramkarza jak Pareiko. Poza tym są badziej naglące zakupy niż bramkarz
|
Zaskoczę Cię, ale chętnie bym zobaczył Kurto w akcji, który jest podstawowym bramkarzem Polski U-21. Pareiko zaraz stuknie 35 i jak już wspomniałem, to co do tej pory widzieliśmy w nim najlepszego to były wyżyny umiejętności tego bramkarza. Zawalił nam rewanż w PP z Podbeskidziem i z APOEL-em w Nikozji. A jeżeli nie widziałeś u nas tak pewnego bramkarza jak estończyk to albo kibicujesz Wiśle od 2007 roku, albo w sezonie 2006/07 byłeś daleko za granicą i nie widziałeś w akcji Emiliana Dolhy.