Wyświetl pojedynczy post
dostuffca
Senior Member
 
 
Od: 06.2008
Skąd: się biorą dzieci?

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5671
Stary 30.09.2011, 13:17
Dariook napisał(a):Wyświetl post
A miejsce na koszulkach jest wlasnoscia Wisly i to ona decyduje z kim zawrze umowe sponsorska. A ze jest to TF? Bo to normalne ze jako firma TF dba o wizerunek i reklame wiec placi Wisle z tytulu umowy sponsorskiej.

Bylo Tyskie, Era pare lat temu bo Wisle sie poprostu to oplacalo i dawali wiecej niz TF.
A w przeciwieństwie do Tyskiego czy Ery, Telefonika dobrze umieściła reklamę, bo każdy kibic będący wystawiony na tę promocję od razu pójdzie i kupi sobie 300m światłowodu i do tego kilkaset metrów kabli zwykłych. Nie to co jakieś plany taryfowe czy browary.

Odpowiedz cytując