Dariook napisał(a):

A miejsce na koszulkach jest wlasnoscia Wisly i to ona decyduje z kim zawrze umowe sponsorska. A ze jest to TF? Bo to normalne ze jako firma TF dba o wizerunek i reklame wiec placi Wisle z tytulu umowy sponsorskiej.
Bylo Tyskie, Era pare lat temu bo Wisle sie poprostu to oplacalo i dawali wiecej niz TF.
|
A w przeciwieństwie do Tyskiego czy Ery, Telefonika dobrze umieściła reklamę, bo każdy kibic będący wystawiony na tę promocję od razu pójdzie i kupi sobie 300m światłowodu i do tego kilkaset metrów kabli zwykłych. Nie to co jakieś plany taryfowe czy browary.