Wyświetl pojedynczy post
arti
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5657
Stary 30.09.2011, 12:11
Dariook napisał(a):Wyświetl post
Masz racje co do jednego , niema o czym dyskutowac bo palnoles glupote i tyle.

Wisla jako SSA ma prawo do odsprzedania miejsca na koszulce. Bo to zysk SSA.

Jesli znajdzie sie chetny i zaplaci 5 baniek to on bedzie naszym Sponsorem i bedzie mial prawo do umieszczenia nazwy sponsora na koszulkach. Jednym slowem zniknie Firma BC, i zniknie jej 5 baniek z konta SSA .

Taka widocznie jest cena rynkowa miejsca na koszulce, TF placi za sponsoring.

To nie jest prywatna kasa BC i nie jest to jego fajny gest jak probowales to przedstawic. Kropka.
A właścicielem Wisły SSA jest... no kto?
Teraz kawa na ławę dla Ciebie i podobnych mózgów... Ze względu na to kto jest właścicielem SSA nazwa TF mogłaby być za darmo albo za 1000 zł. na przodzie, tyle koszulki i jeszcze na spodenkach i nikt nie miałby prawa mrugnąć okiem.
Jeszcze do tych "niech się Cupiał określi..." - określa się przecież każdego dnia. Wisła ma zamykać budżet co roku na plus albo co najmniej na zero grając przy tym na poziomie MP lub bardzo blisko tego.
Extra pieniądze (choć niewiele) są możliwe w przypadku realnej perspektywy większych przychodów. I tak gdybyśmy weszli do LM zapewne byłoby jeszcze ze 2-3 graczy w tym ten Delev, a ze 2 z tych co są dostałoby kopa.
Pytanie jak tu znacząco zwiększyć budżet na 2012 (bez sprzedawania najlepszych graczy) żeby dzięki temu mieć lepszych graczy = większe szanse na kolejny progres = MP + LM lub zauważalnie lepsza gra w LE niż w tym sezonie.
Odpowiedz cytując