Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8110
Stary 29.09.2011, 21:17
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Ja po golu powiedziałem kobicie że skończy się 4-1 w plecy..choć jak wybiła 45 minuta to byłem pewien że los będzie łaskawszy
Bo jakoś od południa wszyscy spodziewali się czwórki z tyłu. Tak więc nie jest źle. Zgodnie z planem. A to,że nie mamy obrony było wiadomym od dawna,dawien dawna. Dokładnie od kiedy okazało się,że nie ma kasy na lepszego obrońce niż Chavez. Bo z Chavezem to my możemy się z GKS-em Bełchatów kopać. Zaskoczenia nie było.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując