Wyświetl pojedynczy post
WislaOnly
Senior Member
 
 
Od: 07.2007

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8107
Stary 29.09.2011, 21:15
Karamazow napisał(a):Wyświetl post
Zamilcz pokemonie. Nawet nie wiesz jak się bramkarz twojego ukochanego klubu nazywa, po za tym Pareiko zawalił dziś jedną bramkę, przy takiej ilości strzałów i sytuacji naprawdę ciężko się nie pomylić. Niech mi ktoś przypomni, bo nie wiem czy mi się dobrze wydaje, ale Kirm był kontuzjowany podczas przygotowań do sezonu? Jako jedyny wytrzymał mecz pod względem fizycznym.
Pajac, normalnie pajac. Szkoda na takich nerwów. Może admin coś z nim zrobi. A co do Parejki to on broni dobrze, ale ciągle zawala w najważniejszych meczach jak z Apoelem. Ale to nie głównie jego wina, ale nasza holenderska obrona to się chyba zioła w Enschede napaliła. Dramat.
Ostatnio edytowane przez WislaOnly : 29.09.2011 o godz. 21:18.
Jakub Wędrowycz na pierwszego trenera Wisły Kraków!!!!!!!!!!!!!



Odpowiedz cytując