Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8096
Stary 29.09.2011, 20:56
Tego wydupczyć, tamtego wy.......ić - bez ambicji, skandal, won itp
Kiedyś się przejmowałem że takie osobniki firmują tu Wisłę, ale to było kiedyś - dziś fajna sprawa.Dół po porażce ale zawsze można wejść, poczytać życiowych frustratów i humor lekko się poprawia...w główkach wam się nieźle .......i

A co do meczu.Spodziewałem się potyczki bez żadnej historii i bez żadnych emocji a tu do stanu 3-1 czyli do 60 minuty był to mecz emocjonujący i w miarę wyrównany.Po 3-1 już wyszła różnica przynajmniej jednej klasy.

Takie najbardziej oczywiste wnioski - Jaliens jednak nie da rady pociągnąć środka obrony, podobnie Lamey boku obrony.Nie ma się co załamywać tylko szukać lepszych zawodników na te pozycje.

ps trza sobie też zdać sprawę że graliśmy z absolutnym 'topem' jeśli chodzi o ligę holenderską
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 29.09.2011 o godz. 21:00.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując