Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#10136
Stary 29.09.2011, 20:23
grzesiek632 napisał(a):Wyświetl post
Mam pytanie :
Cieszyłeś się jak Twente strzelało gole?

kolego, nawet nie wiesz jak dużo osób stawiało na Twente.
Ja na początku na expekcie Twente (-1) - 1,

a potem na becie Twente ( -2 ) - 1



Więc sorry, ale takie życie.
Wygrał lepszy.





====


Powód: w końcu coś wchodzi
Ostatnio edytowane przez labtec : 29.09.2011 o godz. 22:05.
Odpowiedz cytując