grzesiek632 napisał(a):

Mam pytanie :
Cieszyłeś się jak Twente strzelało gole?
|
kolego, nawet nie wiesz jak dużo osób stawiało na Twente.
Ja na początku na expekcie Twente (-1) - 1,
a potem na becie Twente ( -2 ) - 1
Więc sorry, ale takie życie.
Wygrał lepszy.
====
