labtec napisał(a):

z grupy wychodzą dwie drużyny, a dla trzeciej pozycji jest coś przewidziane ?
Typu " lucky looser " ?
|
===
a co do meczu z Legią to szczerze wali mnie to, że to prestiżowy pojedynek.
Na prawdę.
To nie derby.
Wielu z Was zapomina chyba kto jest naszym największym rywalem na osiedlu czy na boisku.
( stolicy już nie odzyskamy

)
I drugiego października powinien od pierwszym minut zagrać Pailijć na skrzydle za Lameya, a za Jaliensa Bunoza . Tak tak...niestety Bunoza.
A za Kirma na skrzydle Nuneza. A na pozycji Nuneza Czaruś Wilk / Guła.
No ja innej opcji nie widzę, by zmotywować leniwych grajków