Wyświetl pojedynczy post
labtec
Senior Member
 
 
Od: 06.2010

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#8068
Stary 29.09.2011, 20:19
labtec napisał(a):Wyświetl post
z grupy wychodzą dwie drużyny, a dla trzeciej pozycji jest coś przewidziane ?

Typu " lucky looser " ?

===

a co do meczu z Legią to szczerze wali mnie to, że to prestiżowy pojedynek.
Na prawdę.
To nie derby.
Wielu z Was zapomina chyba kto jest naszym największym rywalem na osiedlu czy na boisku.
( stolicy już nie odzyskamy )

I drugiego października powinien od pierwszym minut zagrać Pailijć na skrzydle za Lameya, a za Jaliensa Bunoza . Tak tak...niestety Bunoza.


A za Kirma na skrzydle Nuneza. A na pozycji Nuneza Czaruś Wilk / Guła.

No ja innej opcji nie widzę, by zmotywować leniwych grajków
Odpowiedz cytując