WislaOnly napisał(a):

|
No temat do zamknięcia na niecały rok, bo tematu gry Wisły w LE nie powinno się podejmować bo gry nie ma. I brawo dla Jaliensa i Parejki za mecz. Złote chłopaki. Boję się teraz o mecz z Legią. Obawiam się, że po niedzielnym meczu może zacząć się nerwówka.
|
Zamilcz pokemonie. Nawet nie wiesz jak się bramkarz twojego ukochanego klubu nazywa, po za tym Pareiko zawalił dziś jedną bramkę, przy takiej ilości strzałów i sytuacji naprawdę ciężko się nie pomylić. Niech mi ktoś przypomni, bo nie wiem czy mi się dobrze wydaje, ale Kirm był kontuzjowany podczas przygotowań do sezonu? Jako jedyny wytrzymał mecz pod względem fizycznym.