Wyświetl pojedynczy post
Ogryzek
Senior Member
 
 
Od: 03.2004
Skąd: Pod koniec VIII wieku powstało państwo Wiślan. Stolicą Wiślan jest Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#2
Stary 27.09.2011, 10:19
bukaj22 napisał(a):Wyświetl post
Muszę przyznać , ze Wisła jest Mistrzem wygrywania spotkań w , których gra przeciętnie by nie powiedzieć słabo. Fakt , ze Ruch pokpił sprawę przy wyniku 2-2 no ale to ich problem. Zgadzam się , ze Jovanovic jest najlepszym obrońca , ale powiedziałbym , ze w meczu z Ruchem był najlepszy na boisku. Ciężko oceniać Jirsaka po jednym meczu , ale wrzucił ładnie.

Dla mnie kontuzja Małeckiego jest takim przykładem wielu naszych nie doszkolonych piłkarzy. Żeby załatwić sobie kostkę stając na piłce , trzeba być zupełnie niesprawnym i to ogólnie. Teraz się okaże co faktycznie są warci zmiennicy w Wiśle i jak te kontuzje odbija się na grze zespołu.

Można powiedzieć , że Wisła zapłaciła wysoka cenę za zwycięstwo z Ruchem.
Aleś błysnął. Żenada.

Również można napisać przy kontuzji Meliksona - jakim trzeba być niesprawnym i niedoszkolonym żeby faulować samemu przeciwnika i wykluczyć się przy tym z gry na długi czas.

Tylko po co takie wkręty? Jaki to ma sens tak szpila?
„Pierwotnie polską barwą narodową był »karmazyn« uważany w średniowieczu za najszlachetniejszy z kolorów. Wykorzystywany był on jako symbol dostojeństwa i bogactwa. Z uwagi na cenę barwnika potrzebnego do uzyskania tego koloru mało kto mógł sobie na niego pozwolić...
Odpowiedz cytując