Wyświetl pojedynczy post
martin_6
Senior Member
 
Od: 03.2009

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#13927
Stary 26.09.2011, 15:15
jachting napisał(a):Wyświetl post
gdyby nie było sondaży to same partie które robią własne , by się znimi wychylały gdyby to im służyło , co sprawiłoby jeszcze większe zamieszanie pewnie .
To prowadzić kary za jakiekolwiek "wyhylanie się" z sondażami i po krzyku. Dało się wprowadzić takie kary na czas ciszy wyborczej, więc nie widzę przeszkód technicznych. Pytanie czy zakazać w ogóle, czy tylko na czas kampanii - to już do dyskusji.
Dziś tylko wiara pozostała w nas
Że przyjdzie kiedyś taki czas,
Że na drzewach zamiast liści
Będą wisieć komuniści!

UWAGA!!! Z OKAZJI OTWARCIA STADION ZAMKNIĘTY!