jachting napisał(a):

|
gdyby nie było sondaży to same partie które robią własne , by się znimi wychylały gdyby to im służyło , co sprawiłoby jeszcze większe zamieszanie pewnie .
|
To prowadzić kary za jakiekolwiek "wyhylanie się" z sondażami i po krzyku. Dało się wprowadzić takie kary na czas ciszy wyborczej, więc nie widzę przeszkód technicznych. Pytanie czy zakazać w ogóle, czy tylko na czas kampanii - to już do dyskusji.