Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
pawlos33
Member
Od: 01.2009
Offline
#
14704
26.09.2011, 12:50
killabeez
napisał(a):
Złe wieści, mam nadzieję, że znacznie przesadzone...
http://www.sport.pl/sport-krakow/1,1...ca_roku__.html
Do informacji z tego portalu nalezy podchodzic z duzym dystansem - zwlaszca jezeli chodzi o takie nowinki. Wisla nic oficjalnie nie powiedziala, wiec nic oficjalnie nie wiemy =)
pawlos33
Zobacz publiczny profil
Wyślij prywatną wiadomość do pawlos33
Znajdź inne posty napisane przez pawlos33