Mocny napisał(a):

c
nasza obrona to dramat , nie ma co nadawac na Pareike , bo przy takim wsparciu obroncow wszystiiego nie wybroni
|
tu nie chodzi o to, zeby pareiko nadrabial bledy obroncow, ale to juz kolejny mecz w tym sezonie, kiedy nasz bramkarz podejmuje zle decyzje. czyby trzeba bylo wypuscic na kilka meczow jovanica, zeby pareiko nie czul sie zbyt pewnie i znow sie skoncentrowal?