|
co do Małego , to z calym szacunkiem i sympatia dla niego , ale ta kontuzja to imho takie symboliczne podsumowanie jego gry w Wisle
minal jednego , dwoch i zamiast podac co ? - kiwa sie z nastepnymi
widzielismy to co mecz , o takihc pilkarzach mowi sie ze sie zakiwają na smierc - no i wlasnie sie Patryk ZAKIWAŁ
---------------------------------------------------
co do reszty meczu :
fan-tas-tycz-ny gol Bitona z tzw "angielki" , refleks i technika przy tej dobitce pokazuja lata swietlne jakie dzielą Pawla Brozka od napastnika klasy swiatowej
-------------------------------------------
nasza obrona to dramat , nie ma co nadawac na Pareike , bo przy takim wsparciu obroncow wszystiiego nie wybroni
ofensywa tez na tym cierpi , bo widzac jakich mamy obroncow pomoc musi caly cza asekurowac , zamiast konstruowac atak
po koleji : Jovanovic - kapitalny pilkarz w ataku , szybki , dobyr drybling , podanie , niestety w obronie juz błedy i nie zawsze wraca po stracie pilki z przodu - a to i tak najlepsza postac naszej defensywy
Jaliens - moze na papierze super pilkarz i swietne CV , ale bledy w obronie zatrwazajace
Chavez - naprawde dziwuje sie skad opinie o nim ze jest silny i szybvki , widzialem go w bonarce - szczypior , robia go napastinic jak chca , i do tego bledy dziecinne
Diaz - NIE JEST OBRONCA i tyle w temacie tego pomocnika
taka to wlasnie mamy obrone , na nasza lige w miare to starcza choc i tak nie do konca bo rownie dobvrze moglismy z ruchem przegrac , ale jak wejdzie taki UTAKA czy AILTON , to tak jakbym poszedl grac w noge z dziecmi z przedszkola !
|