Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5461
Stary 25.09.2011, 21:47
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
Rzygam rzygałem rzygam teraz
O ! Ktoś sobie rzyga ...
A Ja przeciwnie mam super humor, fajny mecz i praktycznie bez Meliksona i Małeckiego potrafimy wygrać trudny mecz.
pan Dudi napisał(a):Wyświetl post
to po jakiego wała w ogóle jadą do Enschede?
Odpowiedzią będzie cytat ze śp. Pana Kazimierza Górskiego . Nasz genialny trener po słabych meczach przed MŚ74 został spytany przez jednego z dziennikarzy: "Skoro tak słabo gramy, o po co jedziemy w ogóle na te mistrzostwa ? Na co Pan trener odpowiedział: "Jedziemy, bo się zakwalifikowaliśmy". Dokładnie, po co tam (do Enschede) jedziemy ? Bo się zakwalifikowaliśmy i tylko grając z lepszymi od siebie możemy się czegoś nauczyć.

Pozdr.
Ostatnio edytowane przez milosz : 25.09.2011 o godz. 21:54.
Odpowiedz cytując