Wyświetl pojedynczy post
1q2
Socios Wisła Kraków
 
Od: 02.2005

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#28
Stary 24.09.2011, 20:22
No..Ruch stać by zagrać podobnie konkretnie jak Górnik z nami w zeszłej rundzie.Pytanie czy my jesteśmy w stanie zagrać lepiej niż wtedy
Powinniśmy ale trza się nastawić na męczarnie

ps atmosfera może być napięta -przyjedzie 1.5 tyś 'chamów' a u nas niezakończony wewnętrzny konflikt o Małego no i kolejna kontrowersja czyli przyszły? reprezentant.

Ogólnie warto przyjść!Świetna pogoda i emocje tak na boisku jak na trybunach
Ostatnio edytowane przez 1q2 : 24.09.2011 o godz. 20:26.
94 - Allah Akbar!!
Odpowiedz cytując