Wyświetl pojedynczy post
Marszałek
Senior Member
 
 
Od: 11.2004
Skąd: C.K. Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#24
Stary 24.09.2011, 17:33
Ale Stoke ma stadion,niech ichUnited wygląda na zespół, który za wcześnie złapał super formę. Nie wierzę w to,że utrzymają ją cały sezon. Teraz grają z Stoke,bez Rooneya, ciekawe jak to będzie wyglądało. W tygodniu oglądałem mecz z Leeds w PA, szczerze mówiąc, rezerwy United robią wrażenie. Odnosze wrażenie,że skład,ktory wyszedł z Leeds spokojnie poradziłby sobie w Premiership. Tak więc bez Rooneya powinni poradzić sobie z Stoke.

Co do wcześniejszego meczu,czyli City z Evertonem. Wszystko fajnie ale ogranicazja gry City taka sobie. Nie przekonują mnie do siebie w ogóle,do tego ten Balotelli. Kto to co to?Wszystko pod siebie. Strasznie rozbawiła mnie druga bramka dla Manchesteru. O głupszych obrońców niż ci w Evertonie chyba trudniej.

Tak czy siak ciężko wskazać kto zdobędzie mistrzostwo.
Wydarzenia nie zawsze spełniają nasze oczekiwania, ale zawsze jest dla nich jakieś logiczne wytłumaczenie. Często nie jest ono krzepiące, ale zawsze logiczne.
Odpowiedz cytując