Ale Stoke ma stadion,niech ich

United wygląda na zespół, który za wcześnie złapał super formę. Nie wierzę w to,że utrzymają ją cały sezon. Teraz grają z Stoke,bez Rooneya, ciekawe jak to będzie wyglądało. W tygodniu oglądałem mecz z Leeds w PA, szczerze mówiąc, rezerwy United robią wrażenie. Odnosze wrażenie,że skład,ktory wyszedł z Leeds spokojnie poradziłby sobie w Premiership. Tak więc bez Rooneya powinni poradzić sobie z Stoke.
Co do wcześniejszego meczu,czyli City z Evertonem. Wszystko fajnie ale ogranicazja gry City taka sobie. Nie przekonują mnie do siebie w ogóle,do tego ten Balotelli. Kto to co to?Wszystko pod siebie. Strasznie rozbawiła mnie druga bramka dla Manchesteru. O głupszych obrońców niż ci w Evertonie chyba trudniej.
Tak czy siak ciężko wskazać kto zdobędzie mistrzostwo.