Temat: Ekstraklasa
Wyświetl pojedynczy post
felipe
Senior Member
 
Od: 07.2005
Skąd: Kraków

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#16768
Stary 24.09.2011, 13:26
fan01 napisał(a):Wyświetl post
Ta 13.30 jest dla druzyn slabszych, ktore i tak maja beznadziejna frekwencje - kto najczesciej gra o 13.30, ŁKS który i tak mecze gra w Bełchatowie dla 999 osob, remontowany Gornik z garstka kibicow na jednej trybunie czy sąsiadeczka, ale jej chyba nie będziemy żałować, co?
Otóż to. Jak dla mnie taka ramówka jest akurat sensowna.
Odpowiedz cytując