|
Jaroo, teraz ogladasz z nudow, ale jakby tego meczu nie bylo teraz, to bys go w ogole nie ogladal, bo bys wybral Legia - GKS albo Wisla - Ruch.
Ta 13.30 jest dla druzyn slabszych, ktore i tak maja beznadziejna frekwencje - kto najczesciej gra o 13.30, ŁKS który i tak mecze gra w Bełchatowie dla 999 osob, remontowany Gornik z garstka kibicow na jednej trybunie czy sąsiadeczka, ale jej chyba nie będziemy żałować, co?
|