Wyświetl pojedynczy post
CH.
Senior Member
 
Od: 01.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14523
Stary 23.09.2011, 16:10
Chrisman napisał(a):Wyświetl post
Wolno im na takie zdjęcie?

dla mnie to wykorzystywanie wizerunku piłkarza Wisły z imienia i nazwiska bez jego zgody do reklamowania stadionu Cracovii .
Maly nie moglby im wytoczyc cywilnej sprawy?

weszlo jakby nie bylo to portal jak interia czy onet a chyba nikt sobie nie wyobraza takiej przerobki na ich stronie.

nie znam sie mocno na prawie wiec pytam

chodzi o to zeby klub zaczął bronić własnych piłkarzy. A tu poza wpisem na FB nic się nie dzieje.. onet na kolejny mecz nie powinien dostać akredytacji na mecz. Niech placzą, niech boli.. ma boleć.
A weszlo moze i czasem smieszne, ale czesto przesadzaja, czas zeby sie nimi ktos zająl. oni traktuja kluby z ponad 100letnią historią jak jakieś gówno..jak jakąś popierdółkę, chlopca do bicia.. ilez mozna. jakieś bobki to prowadzą .... wie skąd i zbijają kasiurę na reklamach . i nie pisze juz o Wisle, bo jak czasem przeczyytalem cos o innych klubach to az mnie zniesmaczylo..
Ostatnio edytowane przez CH. : 23.09.2011 o godz. 16:16.
Odpowiedz cytując