Chrisman napisał(a):

Wolno im na takie zdjęcie?
dla mnie to wykorzystywanie wizerunku piłkarza Wisły z imienia i nazwiska bez jego zgody do reklamowania stadionu Cracovii .
Maly nie moglby im wytoczyc cywilnej sprawy?
weszlo jakby nie bylo to portal jak interia czy onet a chyba nikt sobie nie wyobraza takiej przerobki na ich stronie.
nie znam sie mocno na prawie wiec pytam
chodzi o to zeby klub zaczął bronić własnych piłkarzy. A tu poza wpisem na FB nic się nie dzieje.. onet na kolejny mecz nie powinien dostać akredytacji na mecz. Niech placzą, niech boli.. ma boleć.
A weszlo moze i czasem smieszne, ale czesto przesadzaja, czas zeby sie nimi ktos zająl. oni traktuja kluby z ponad 100letnią historią jak jakieś gówno..jak jakąś popierdółkę, chlopca do bicia.. ilez mozna. jakieś bobki to prowadzą .... wie skąd i zbijają kasiurę na reklamach . i nie pisze juz o Wisle, bo jak czasem przeczyytalem cos o innych klubach to az mnie zniesmaczylo..