Wyświetl pojedynczy post
maxx304
Senior Member
 
 
Od: 03.2006
Skąd: Zielona Góra

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14486
Stary 23.09.2011, 13:39
1q2 napisał(a):Wyświetl post
Nie cieszy ale śmieszy bo już widzę to wsparcie dla handlarza reprezentacjami.
Mleko się wylało.Coś mi się wydaje że wsparcie które miał zawsze, właśnie się skończyło, zresztą zobaczymy na kolejnych meczach: http://kibole.wroclaw.pl/mecze.html
Zawsze możesz pogadać z kolesiami od wygwizdywania Małeckiego - może dadzą mu spokój i poprą Maorka
Handlarz, sprzedawczyk, zdrajca, szuja, cynik bez honoru... No dalej, ulżyj sobie. Możesz wybrać z tego co Ci napisałem, lub wymyśleć własne. W końcu jesteś w tym dobry, jak 3/4 społeczeństwa.
Ostatnio edytowane przez maxx304 : 05.03.2015 o godz. 15:13.
Odpowiedz cytując