1q2 napisał(a):

Nie cieszy ale śmieszy bo już widzę to wsparcie dla handlarza reprezentacjami.
Mleko się wylało.Coś mi się wydaje że wsparcie które miał zawsze, właśnie się skończyło, zresztą zobaczymy na kolejnych meczach: http://kibole.wroclaw.pl/mecze.html
Zawsze możesz pogadać z kolesiami od wygwizdywania Małeckiego - może dadzą mu spokój i poprą Maorka
|
Handlarz, sprzedawczyk, zdrajca, szuja, cynik bez honoru... No dalej, ulżyj sobie. Możesz wybrać z tego co Ci napisałem, lub wymyśleć własne. W końcu jesteś w tym dobry, jak 3/4 społeczeństwa.