kacpaw91 napisał(a):

|
Może być jeszcze sytuacja nie opisana tutaj, ale kto powinien, a kto nie to wbrew pozorom ciężka do rozstrzygnięcia kwestia. Jednak mnie boli co innego - to co powiedział Smuda przed tym jak został selekcjonerem, a to co robi obecnie.
|
Tu akurat jest prosta. Deklaruje się jako Izraelczyk, grał do niedawna w ich reprezentacji, chciał "wytransferować" się do nas, bo to lepsze dla jego kariery. Wszystko to zostało zakomunikowane wprost.