Wyświetl pojedynczy post
wolfy
Senior Member
 
Od: 01.2005
Skąd: Z Krainy Deszczowców...

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14371
Stary 22.09.2011, 21:35
kacpaw91 napisał(a):Wyświetl post
Może być jeszcze sytuacja nie opisana tutaj, ale kto powinien, a kto nie to wbrew pozorom ciężka do rozstrzygnięcia kwestia. Jednak mnie boli co innego - to co powiedział Smuda przed tym jak został selekcjonerem, a to co robi obecnie.
Tu akurat jest prosta. Deklaruje się jako Izraelczyk, grał do niedawna w ich reprezentacji, chciał "wytransferować" się do nas, bo to lepsze dla jego kariery. Wszystko to zostało zakomunikowane wprost.
Już za cztery lata,
Już za cztery lata,
Może będzie Ekstraklasa!
Odpowiedz cytując