Temat
:
Nasi piłkarze – fakty, opinie, komentarze / ploteczki, auta, tatuaże ;-)
Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
#
14301
22.09.2011, 11:57
zim zum
napisał(a):
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...4,artykul.html
A tutaj gram, bo widzę w tym biznes.
I co teraz powiesz ?
Amerykę odkryłeś, chce grać dla Polski bo ma w tym biznes. Jaki ? Chce nadać rozpędu swojej karierze. To normalne patrząc z jego perspektywy.
westersyl