Wyświetl pojedynczy post
westersyl
Guest
 

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14301
Stary 22.09.2011, 11:57
zim zum napisał(a):Wyświetl post
http://euro2012.onet.pl/wiadomosci/m...4,artykul.html



A tutaj gram, bo widzę w tym biznes.

I co teraz powiesz ?
Amerykę odkryłeś, chce grać dla Polski bo ma w tym biznes. Jaki ? Chce nadać rozpędu swojej karierze. To normalne patrząc z jego perspektywy.
Odpowiedz cytując