Wyświetl pojedynczy post
tarantulaw2
Senior Member
 
Od: 10.2006
Skąd: Kraków / Azory

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5399
Stary 22.09.2011, 11:02
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Głupszych wyliczeń dawno nie widziałem. I po co to wszystko wypisałeś? Żeby nas przekonać, że Biton to słaby piłkarz bo strzela bramkę średnio co 109 minut? Bez sensu.

Jedyny napastnik, który strzela dla nas gole w lidze ale ludziom nadal za mało, bo przecież można strzelać w każdy meczu po 3 bramki jak Rudnev.
Po to, bo s1mone się nie chciało?

Jakbyś użył mózgownicy to byś się domyślił że to było "rozwinięcie" o statystyki posta użytkownika s1mone. Ale nie, najłatwiej jest tutaj kogoś skrytykować.
Odpowiedz cytując