Wyświetl pojedynczy post
lazy
Senior Member
 
Od: 10.2003
Skąd: strefa chillout'u

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#5398
Stary 22.09.2011, 09:51
Zwitter napisał(a):Wyświetl post
Głupszych wyliczeń dawno nie widziałem. I po co to wszystko wypisałeś? Żeby nas przekonać, że Biton to słaby piłkarz bo strzela bramkę średnio co 109 minut? Bez sensu.

Jedyny napastnik, który strzela dla nas gole w lidze ale ludziom nadal za mało, bo przecież można strzelać w każdy meczu po 3 bramki jak Rudnev.
Mnie to przekonuje, że jak na razie to ma rewelacyjne statystyki. Gdyby do końca sezonu miał taką skuteczność w samej lidze to ustrzeliłby 24 bramki.
c.d.n.
Odpowiedz cytując