Zwitter napisał(a):

Głupszych wyliczeń dawno nie widziałem. I po co to wszystko wypisałeś? Żeby nas przekonać, że Biton to słaby piłkarz bo strzela bramkę średnio co 109 minut? Bez sensu.
Jedyny napastnik, który strzela dla nas gole w lidze ale ludziom nadal za mało, bo przecież można strzelać w każdy meczu po 3 bramki jak Rudnev.
|
Mnie to przekonuje, że jak na razie to ma rewelacyjne statystyki. Gdyby do końca sezonu miał taką skuteczność w samej lidze to ustrzeliłby 24 bramki.