|
Trzeba byc slepym albo pokopanym przez los by nie wiedziec o co Meliksonowi chodzi. Tlumaczyc nie bede, kazdy ma swoj rozum.
Niech sie chlopak ogarnie i przyjmie te powolania na mecze o pietruszke ktore otrzyma od wlasnego narodu. Polske niech zostawi w spokoju. Na wielkiej imprezie nie zagra? Trudno, widocznie tak ma byc i sa lepsi ktorzy zasluguja.
Ambicja wygrywa z poczuciem wspolnoty, duma z reprezentowania wlasnego narodu i patriotyzmem? W dupie sie koledze poprzewracalo, ot co.
Kij mu w szprychy tak samo jak innym farbowanym lisom.
Jeśli zapomnę o nich, Ty, Boże na niebie, zapomnij o mnie
|