Wyświetl pojedynczy post
dj_ibutti
Senior Member
 
 
Od: 02.2004
Skąd: Kraków, Czyżyny

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14253
Stary 22.09.2011, 01:04
Co za czasy... Ludzie, którzy walczyli o tę Ojczyznę, przewracają się w grobach.

Jeden porównuje reprezentowanie kraju do "wyboru studiow", drugi piszę, ze to nic dziwnego, bo "tu ma lepsze perspektywy", trzeci ze "dobrze, bo wypromuje Wisle", czwarty, ze "chodzi Wam o wyznanie, antysemici!?". DNO, DNO, DNO i sto metrów mułu. Zero honoru, zero wartości, tylko sprzedanie wszystkiego za cenę "sukcesu" na tym pieprzonym EURO. To nic, ze gosc biegal z flaga Izraela na plecach po fecie, to nic ze smiga do synagogi, to nic ze mowi w jidysz, to nic ze cale zycie wychowywal sie w Izraelu. Na pewno jest lepszy od Mierzejewskiego, wiec niech gra. ....a mac. Ogarnijcie sie, bo czuje sie jak na zjezdzie SLD. "Lelkam evrybady", nie zapomnijcie jeszcze zaglosowac na Tuska i Sepiola. Ci tez nam w twarz pluja, ale za cene sukcesu!
KLUB FUTBOLU AMERYKAŃSKIEGO: KRAKÓW TIGERS
Odpowiedz cytując