zim zum napisał(a):

|
Weź Ty się doucz, bo TS Wisła dalej istnieje.
|
No pewnie że istnieje ! Ale nie jest to wiedza tajemna więc w czym problem. Tej wielosekcyjnej też kibicuję ...że też szukasz problem na siłę. No jakbym miał avatar z GTS ...no to można byłoby się czepiać, choć powtórzę Wisła jest jedna choć historia jej złożona, również jak widać współcześnie.
Piotson napisał(a):

|
Wiadomość o nazwisku i pochodzeniu mamy Maora była podana w Fakcie i Gazecie Krakowskiej bodajże, także nie ogarniam gdzie tu można było grzebać w życiorysie skoro te dane były podane w najbardziej popularnej gazecie w kraju.
|
To nie zarzut do Ciebie, mnie zwyczajnie takie grzebanie i szukanie "dziadka z Wehrmachtu" nie bawi.