Wyświetl pojedynczy post
milosz
Senior Member
 
 
Od: 07.2011

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14181
Stary 21.09.2011, 18:42
"gnida bez honoru"... Taa i pomyśleć że Ja też jestem kibicem Wisły ...po prostu żenada. Powiedz to pajacu jego matce ...

Może i dobrze że nie pamiętam 68' roku ...
Ostatnio edytowane przez milosz : 21.09.2011 o godz. 18:44.
Odpowiedz cytując