Wyświetl pojedynczy post
Karherop
Socios Wisła Kraków
 
 
Od: 02.2006

Offline

Ignoruj użytkownika Pomoc
#14150
Stary 21.09.2011, 15:50
raindog napisał(a):Wyświetl post
PRZYPOMINAM - MAOR nie mówi po polsku!
a Smuda to mówi ? mową ojczystą tego nazwać nie można


piłka nożna to jeden wielki biznes , w kadrze koszykarskiej Polski zawsze gra jakiś afro amerykanin i jakos nikt z tego wielkiego halo nie robi , najczęściej gra na jednym turnieju i słuch o nim ginie
Odpowiedz cytując