raindog napisał(a):

|
PRZYPOMINAM - MAOR nie mówi po polsku!
|
a Smuda to mówi ?

mową ojczystą tego nazwać nie można
piłka nożna to jeden wielki biznes , w kadrze koszykarskiej Polski zawsze gra jakiś afro amerykanin i jakos nikt z tego wielkiego halo nie robi , najczęściej gra na jednym turnieju i słuch o nim ginie